+48 607 990 838 info@inlegal.pl

SZKOLENIA DLA FIRM | BIZNESOWY I PRAWNICZY JĘZYK ANGIELSKI


LEGAL ENGLISH – 1. – UMOWY HANDLOWE W OBROCIE GOSPODARCZYM – JAK WŁAŚCIWIE ROZUMIEĆ I PRZYGOTOWYWAĆ UMOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM?

Szkolenie “Legal English – 1” zostało stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy na co dzień stykają się lub sporządzają umowy handlowe w języku angielskim. Jego celem jest zapoznanie się z podstawową terminologią prawniczą Legal English oraz sposobami konstruowania podstawowych rodzajów kontraktów.

ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA


Szkolenie obejmuje omówienie elementów charakterystycznych dla umowy sporządzanej w języku angielskim, zwrotów oraz terminologii, jak również skutecznych metod samodzielnego pisania umów, w oparciu o praktyczne przykłady (case studies).

GRUPA DOCELOWA


Szkolenie „Legal English – 1.” kierowane jest do osób mających styczność z umowami zawartymi w języku angielskim oraz do osób odpowiedzialnych za sporządzanie i zawieranie umów. Wymagana jest znajomość j. angielskiego w stopniu B2/C1.

PROMOCYJNA CENA  800 ZŁ NETTO  PROMOCYJNA CENA

CENA ZA 1-OSOBĘ OD (ZŁ NETTO):

O SZKOLENIU

DODATKOWE INFORMACJE


DOPASOWANIE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Przed szkoleniem do jego uczestników zostanie przesłany drogą mailową formularz z pytaniami ukierunkowanymi na zbadanie najbardziej problematycznych obszarów dotyczących omawianej tematyki.

CZAS

3,5-4 godz. (szkolenie jednodniowe)

GRUPA

5-10 osób.

PROFESJONALNE MATERIAŁY

Uczestnicy otrzymają opracowany przez Kancelarię autorski materiał przydatny w utrwaleniu poznanego słownictwa oraz nabytej wiedzy, jak również wyciąg z najważniejszej terminologii i wzory zwrotów i umów handlowych w języku angielskim.

ILOŚĆ SPOTKAŃ

PRZYBLIŻONY CZAS TRWANIA SZKOLENIA (GODZ.)

ILOŚĆ OSÓB NA KURSIE (MAX)

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU

ELEMENTY SZKOLENIA


Wstęp. Krótkie wprowadzenie i omówienie specyfiki języka prawniczego w języku angielskim (LEGAL ENGLISH).
Budowa standardowej umowy handlowej.

Wyodrębnienie podstawowych części, z jakich składa się umowa handlowa oraz ich funkcji. Wyjaśnienie znaczenia poszczególnych postanowień umownych na praktycznych przykładach. Elementy warsztatu – praca na materiałach w języku angielskim.

Przedstawienie zwrotów oraz fraz charakterystycznych dla pisanego angielskiego języka prawniczego, tzw. Legalese oraz podstawowej terminologii związanej z umowami.

Przybliżenie funkcji oraz wyjaśnienie zasad stosowania legalese w umowach. Praca na wybranych ćwiczeniach w języku angielskim.

Samodzielne sporządzanie prostych umów handlowych w oparciu o przedstawiony stan faktyczny. Tłumaczenie postanowień umownych.

Rozwiń swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów!

 

KONTAKT


 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych wskazanych na formularzu kontaktowym w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie http://turcza.com.pl/odo/.


 

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

NIP: 945-189-28-38

Telefon: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
E-mail: info@inlegal.pl | kancelaria@turcza.com.pl

Oddział Poznań

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

Oddział Leszno

ul. Niepodległości 49
64-100 Leszno

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

ZNAJDŹ NAS


Elegant Themes