+48 607 990 838 info@inlegal.pl

SZKOLENIA PRAWNE DLA FIRM

PROWADZONE PRZEZ PROFESJONALNYCH PRAWNIKÓW

WARSZTATY LEGAL ENGLISH

LEGAL ENGLISH W PRAKTYCE – DLA PRAWNIKÓW

RODO - PEŁNE WDROŻENIE I SZKOLENIA

OFERUJEMY USŁUGĘ KOMPLEKSOWEGO WDROŻENIA WYMOGÓW RODO ORAZ SZKOLEŃ DLA MENEDŻERÓW WYŻSZEGO SZCZEBLA.

O NAS

POZNAJ INLEGAL


Siłą inLegal jest Zespół składający się z prawników wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach prawa. To właśnie dzięki nim mogą Państwo pogłębić znajomość obowiązujących przepisów. Co więcej mają Państwo okazję poznać praktyczne problemy oraz możliwe rozwiązania.

Konsekwentnie dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na rynku szkoleń prawnych i usług doradczych. Bardzo ważnym celem jest dla nas również zadowolenie klientów oraz wysoki standard ich obsługi.

PRAWNICY - SPECJALIŚCI Z DANEJ DZIEDZINY

Nasze szkolenia prowadzone są przez prawników wyspecjalizowanych w danej dziedzinie. Dzięki temu mają Państwo kontakt z osobą, która zajmuje się określoną tematyką w codziennej pracy.

ROZWIĄZUJEMY RZECZYWISTE PROBLEMY

Szkolenia, warsztaty i doradztwo prowadzone są w taki sposób by odpowiadać na konkretne problemy związane z danym zagadnieniem i branżą. Wyjaśniamy jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach i korzystać ze zdobytej wiedzy.

ZAPEWNIAMY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Zapewniamy dostęp do potrzebnych tekstów aktów prawnych, dokumentów, instrukcji, spisanych procedur i innych materiałów poszkoleniowych.

AKTUALNA WIEDZA I ZROZUMIENIE

Prawo podlega nieustannym zmianom dlatego dokładamy starań by oferowane przez nas usługi nastawione były nie tylko na przekazywanie informacji o obecnym stanie prawnym, ale uczyły również rozwiązywania pojawiających się problemów.

WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z INLEGAL


Misją inLegal jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań szkoleniowo-doradczych z zakresu szeroko pojętego prawa i tematyki prawnej oraz najwyższej jakości usług dopasowanych do potrzeb Klientów.

Poprzez stojące na wysokim poziomie merytorycznym szkolenia i warsztaty pomagamy organizacjom rozwiązywać problemy wynikające ze słabej znajomości prawa ujawniające się zarówno w dużych spółkach, jak i firmach z sektora MSP.

Świadczone usługi pomagają ponadto wzmacniać efektywność procesów w firmie oraz budować przewagę nad konkurencją. Chcemy zdobywać zaufanie i budować długotrwale relacje z naszymi Klientami zapewniając stały dostęp do aktualnych szkoleń prawnych.

USŁUGI DOPASOWANE DO POTRZEB FIRMY

l

DOSTĘP DO WIEDZY PRAWNICZEJ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

N

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ INFORMACJI

SKUTECZNE WSPARCIE W REALIZACJI PROJEKTÓW

DORADZTWO SPECJALISTÓW

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

OFERTA KORZYSTNA CENOWO

PRAWNICY INLEGAL

ZESPÓŁ EKSPERTÓW


Szkolenia prawne organizowane przez inLegal Projects opierają się na ekspertach – praktykach zajmujących się prawną obsługą klientów biznesowych w Turcza Kancelarii Radców Prawnych oraz z Kancelarią współpracujących.

PRAWNIKÓW - TRENERÓW

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI SZKOLENIOWEJ

EKSPERTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH

CENIMY CZAS NASZYCH KLIENTÓW

DZIAŁAMY W DOGODNEJ LOKALIZACJI


W SIEDZIBIE FIRMY - POZNAŃ

ul. Palacza 144, Poznań

W SIEDZIBIE KLIENTA

Pracujemy na terytorium całej Polski.

W INNYM DOGODNYM MIEJSCU

Sale wykładowe i inne lokalizacje.

ZAUFALI NAM


 

 

KONTAKT


 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych wskazanych na formularzu kontaktowym w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie http://turcza.com.pl/odo/.


 

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

NIP: 945-189-28-38

Telefon: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
E-mail: info@inlegal.pl | kancelaria@turcza.com.pl

Oddział Poznań

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

Oddział Leszno

ul. Niepodległości 49
64-100 Leszno

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

ZNAJDŹ NAS


Elegant Themes