+48 607 990 838 info@inlegal.pl

SZKOLENIA DLA FIRM | BIZNESOWY I PRAWNICZY JĘZYK ANGIELSKI

LEGAL ENGLISH – 2. – KOMUNIKACJA BIZNESOWA – ZASADY SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI, JAKICH BŁĘDÓW UNIKAĆ?

Szkolenie „Legal English – 2.” adresowane jest do osób, które w swojej pracy aktywnie posługują się językiem angielskim, w tym prowadzą korespondencję biznesową z zagranicznymi kontrahentami. Warsztatowa forma szkolenia umożliwia komfortowy i skuteczny sposób przekazywania wiedzy oraz możliwość konfrontacji wszelkich wątpliwości.

ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA


Szkolenie ukierunkowane jest na przybliżenie jego uczestnikom metod skutecznej komunikacji w biznesie w języku angielskim, ze szczególnym naciskiem na prowadzenie korespondencji handlowej z zagranicznymi kontrahentami.

GRUPA DOCELOWA


Osoby, które mają kontakt z zagranicznymi podmiotami i partnerami biznesowymi, a język angielski znają przynajmniej na poziomie B2/C1.

PROMOCYJNA CENA  800 ZŁ NETTO  PROMOCYJNA CENA

CENA ZA 1-OSOBĘ OD (ZŁ NETTO):

O SZKOLENIU

DODATKOWE INFORMACJE


DOPASOWANIE DO KONKRETNYCH POTRZEB

Przed szkoleniem do jego uczestników zostanie przesłany drogą mailową formularz z pytaniami ukierunkowanymi na zbadanie najbardziej problematycznych obszarów dotyczących omawianej tematyki.

CZAS

3,5-4 godz. (szkolenie jednodniowe)

GRUPA

5-10 osób.

PROFESJONALNE MATERIAŁY

Uczestnicy otrzymają opracowany przez Kancelarię autorski materiał przydatny w utrwaleniu poznanego słownictwa i nabytej wiedzy oraz użyteczne frazy używane w konwersacji biznesowej i słowniczek pojęć handlowych.

ILOŚĆ SPOTKAŃ

PRZYBLIŻONY CZAS TRWANIA SZKOLENIA (GODZ.)

ILOŚĆ OSÓB NA KURSIE (MAX)

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA SZKOLENIU

ELEMENTY SZKOLENIA


Wprowadzenie do zasad prowadzenia korespondencji biznesowej w formie informacji mailowych

Omówienie budowy maila o charakterze formalnym/biznesowym ze szczególnym uwzględnieniem zwrotów grzecznościowych (tj. rozpoczęcia i zakończenia korespondencji, struktury maila, etc.)

Praca na praktycznych przykładach – wyszukiwanie błędów w przedstawionych do analizy materiałach
Zapoznanie uczestników szkolenia ze standardowymi zwrotami używanymi w korespondencji mailowej

Przybliżenie specyfiki maili zawierających ofertę, zapytanie oraz zgłoszenie roszczenia. Przedstawienie najczęściej stosowanych zwrotów (m. in. zapytań ofertowych, wezwań do zapłaty czy zgłoszenia roszczeń odszkodowawczych).

Case studies w oparciu o ankiety uczestników szkolenia

Rozwiń swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów!

 

KONTAKT


 

FORMULARZ KONTAKTOWY


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych wskazanych na formularzu kontaktowym w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie http://turcza.com.pl/odo/.


 

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

NIP: 945-189-28-38

Telefon: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
E-mail: info@inlegal.pl | kancelaria@turcza.com.pl

Oddział Poznań

ul. Palacza 144
60-278 Poznań

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

Oddział Leszno

ul. Niepodległości 49
64-100 Leszno

Godziny otwarcia: od pon do pt - 9.00-17.00

ZNAJDŹ NAS


Elegant Themes